Projekty

20230713 161349

Soustružená výroba na míru

Tento projekt proběhl teprve nedávno. Původní stírací kroužky byly od firmy Trelleborg, které již dosloužily a zákazník hledal „efektivnější“ řešení. Při instalaci měl potíže stírací kroužky instalovat do drážky, protože původní stírací kroužky byly vyrobeny z PTFE s bronzovým plněním. U nás jsme vyrobili stírací kroužky s podobnou tvrdostí z materiálu HPU 55D doplněné o o-kroužek NBR 70ShA. Dodáno bylo zákazníkovi 300ks a 160ks ve dvou rozměrech.

20220602 100847

Profilové těsnění

Tento projekt probíhá několikrát do roka s naším stálým zákazníkem. Obvykle se jedná o EPDM profil v metráži v různých tvarech a velikostech. Množství je různé od 50 až do 600metrů. Nicméně umíme našim zákazníkům pomoci také s profily a metráží v materiálech NBR, FPM, nebo VMQ (silikon), případně PTFE (Teflon). Profily se používají v různých odvětvích a mohou se vyskytovat ve dveřích, oknech, nebo také jako ochranný prvek například na jekle a podobně.

20221005 130536

Opravy a výroba hydraulických válců

Již třetím rokem naše stálé, ale i nové zákazníky uspokojujeme v oblasti oprav a výroby hydraulických válců. Na foto jsou konkrétně nové válce pro zákazníka na jeho 2 stoje + jeden kus záložního v případě nutnosti operativně jeden z nich vyměnit tak, aby stroje nestály dlouho. Takových projektů s našimi zákazníky máme více včetně repasí již stávajících válců ať jsou to jednoduché válce nebo například teleskopické válce, Meilery, vytlačovací válce a podobně. Takových válců, ale i mnohem větších se ročně opraví nebo vyrobí na více než 70ks a číslo stále roste.

20220211 095442

Dodávky ložisek, řemenů a výrobků SIEMENS

Třetím rokem také dodáváme jak našim největším, tak i menším zákazníkům ložiska SKF nejen do převodovek a strojního zařízení, ale také do automobilového průmyslu. Tyto díly jsou obvykle na poptání, nicméně připravujeme skladové zásoby, aby naši zákazníci nalezli tyto díly okamžitě. Naši zákazníci ví, že ložiska bývají u nás skladem do 3 dnů pokuj je výrobce SKF má na skladě, případně umíme přes naše partnery získat i z jiných zemí. Velkou výhodou je například řemen SilentSync, který máme cenově dražší než jiní dodavatelé, ale umíme garantovat dodací termín v řádů 6-8 týdnů oproti konkurentům s dodacím termínem 35+ týdnů.

Potřebujete pomoci s jednodušším průmyslovým řešením? Jsme v tom skvělí!