O nás

Taktické řešení té nejvyšší kvality

Nalézt permanentní a konzistetní řešení je pro mě ten nejvyšší cíl!

Pomůžu pro Vás vyrobit těsnění na míru, s lisovaným těsněním nebo opravou hydraulických válců či ucpávek a mnoho dalšího.

Jsem spolehlivým dodavatelem řešení do průmyslu, se kterým se dobře spolupracuje. Dodržuji dodací termíny a svým zákazníkům dodržuji ceny i na několik měsíců do budoucna. Vždy se snažím zákazníkům maximálně pomoci a vyjít jim vstříc ať už je to s cenou, termínem dodání nebo třeba osobním dodáním klidně i mimo pracovní dobu nebo pracovní den.

V roce 2014 jsem začínal jako zaměstnanec obchodního oddělení v nejmenované firmě, ve které jsem začal sbírat zkušenosti. Za nedlouho jsem měl na starosti více poboček i zákazníků, ale také dodavatelů jak z ČR, tak i zahraničí. Bohužel tomu okolnosti chtěly tak, že jsem se postupem času dostal do dalších firem, kde jsem prošel pozice ředitele nákupu, ale také pozici obchodního zástupce.

V roce 2020 jsem založil živnost, protože jsem chtěl být pánem svého času a sám ovlivňovat a prohlubovat kontakt se svými zákazníky. Od té doby každý den uplatňuji všechny nabité zkušenosti se svými zákazníky a čelím také novým výzvám a zlepšuji stále své dovednosti a kompetenci.

Díky více jak pěti desítkám spokojených zákazníků jsem přesvědčený, že svou práci odvádím dobře a věřím, že umím pomoci i mnoha dalším novým zákazníkům, kteří se nebojí vyzkoušet mé služby nebo výrobky.

Pokud by jste chtěli pomoci s těsněním, opravou válců, nebo jen potřebujete poradit, napište mi.

Některé "Cool" fakta

Čísla, která hovoří za vše

250+ produktů skladem
0
Let zkušeností​
0
Ročně dokončených projektů
0

Kvalita je na prvním místě! Neděláme ústupky ani při výrobě těch nejmenších výrobků. Náš cíl je 100% zaměřený na potřeby klienta a uspokojení jeho potřeb.

Potřebujete pomoci s jednodušším průmyslovým řešením? Jsme v tom skvělí!